Skip to main content
search
0

Choć w społeczeństwie panuje przesąd, iż to panie cierpią na kompleksy, to problem z akceptacją swojego ciała nie omija również mężczyzn. Okazuje się, że najtrudniej jest im pogodzić się z niewystarczającym, ich zdaniem… rozmiarem penisa. Sprawdziliśmy zatem, jak powiększyć członka tak, by pozbyć się niechcianych kompleksów na dobre.

Jak powiększyć członka nie wychodząc z domu?

Panowie mają możliwość zwiększenia rozmiarów swojego członka za pomocą suplementów diety, ćwiczeń, czy specjalnych przyrządów. Dzięki temu pozbycie się kompleksów nie wymaga wychodzenia z domu.

Suplementy diety zwiększające rozmiar penisa
Pierwsza metoda zakłada, by niewystarczające wymiary penisa zwiększyć poprzez zażywanie specjalnych suplementów diety. Jak powiększyć członka za ich pomocą? Wystarczy przyjmować tabletki zgodnie z zaleceniami z opakowania. Ich zadaniem jest zwiększenie sprawności ciała jamistego – podstawowego budulca znajdującego się w penisie. Podczas erekcji jego powierzchnia się zwiększa, a tym samym członek osiąga większe rozmiary. Regularne przyjmowanie tabletek polecane jest zwłaszcza tym, którzy chcą cieszyć się maksymalnymi efektami przy niewielkich nakładach finansowych.

Ćwiczenia i gadżety pomocne podczas powiększania członka
Inna metoda zakłada, by mężczyźni powiększali wymiary swoich penisów przy pomocy specjalnych pompek. Swoim wyglądem przypominają one tuby, w których umieszcza się członka. Pod wpływem wytworzonego ciśnienia penis wypełnia się krwią, jednocześnie zyskując dodatkowe centymetry. Szczegóły na temat tego jak powiększyć członka przy użyciu pompki, a także jak dużych efektów można się spodziewać dostępne są w sieci – panowie dzielą się bowiem własnymi doświadczeniami w tym obszarze.

O tym, jak powiększyć członka można dowiedzieć się również od lekarzy – urologów, czy seksuologów. Zlecają oni wówczas specjalne zestawy ćwiczeń, które wpływają na wydłużanie penisa. Najczęściej chodzi o rozciąganie członka, które w dłuższej perspektywie czasu ma spowodować jego wydłużenie. O szczegóły warto zapytać specjalistę, który poinformuje jak bezboleśnie wykonywać ćwiczenia.

Powiększenie członka z natychmiastowym efektami

Panowie pragnący zobaczyć natychmiastowe efekty kuracji mogą zdecydować się na powiększanie penisa w specjalistycznych gabinetach. Okazuje się bowiem, że dodatkowe centymetry można uzyskać również poprzez… ostrzykiwanie kwasem hialuronowym! Jak powiększyć członka tą metodą i czy jest ona bezpieczna? Specjalista znieczula ostrzykiwane miejsce, a następnie umieszcza i formuje pod skórą kwas hialuronowy. Po około 30 minutowym zabiegu pacjent musi wstrzymać się od seksu i wysiłku przez około 3 tygodnie, a także nosić specjalną bieliznę uciskową. W wyniku tego zabiegu mężczyzna może wydłużyć swojego członka nawet o 3 cm, a efekty widoczne są natychmiast. Trzeba jednak pamiętać, że zabieg ten jest często kosztowny – pacjent musi zapłacić za niego nawet kilka tysięcy złotych, powtarzając go po upływie około 1-2 lat.

Sprawdź tabletki na powiększenie penisa

Close Menu